Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj. Dolgun ve biçimli dudaklar, kadınsı ifadenin en gözde unsurlarından biridir. Hem ruju iyi taşırlar hem de feminen ve dişil bir görüntü sunarlar. Çoğu kadın dolgun dudaklara sahip olmak istese da bir yaratılış meselesidir. Ancak dudaklarınız doğuştan inceyse bile, onları dolgun hatlara kavuşturmanız mümkün. Bunun için çeşitli teknikler var.

Estetik müdahalelerle, kolajen ve dolgu maddeleri yardımıyla dolgun dudaklara sahip olmak çok kolay olsa da; daha doğal ve zahmetsiz çözümleri tercih ediyorsanız, dudak dolgunlaştırıcı rujları kullanabilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştıran Ruj Markaları ve Fiyatları

Piyasada değişik marka, içerik ve fiyatlarda dudak dolgunlaştırıcı ruj bulmak mümkün.

Lipojen Kolajen Dudak Dolgunlaştırıcı RujDudakları hem dolgunlaştıran hem de güneşin zararlı etkilerinden koruyan bu ruju, eczanelerden temin edebilirsiniz. Renkli ve şeffaf çeşitleri olan lipojen dudak dolgunlaştırıcı ruju günde en az 3 kez uygulayarak dudaklarınızda istediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz.

Sally Hansen C vitaminli Dolgunlaştırıcı Ruj: C vitamini içeriğiyle dudakları hem vitamin desteği sağlayan hem de dolgunlaştıran bu ruj, kullandıkça kolajen üretimini artıran bir etkiye sahip.

Lip Fusion Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Dudakları hem dolgunlaştırıp hem de nemlendiriyor; ancak etkisi yarım saatten fazla sürmüyor. Rujunu gün içinde sık sık yenilemekten hoşlananlar  için ideal.

Oriflame Beauty Maxi Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Sürüldüğü anda hissedilen hafif karıncalanma hissi, dudakları yavaş yavaş dolgunlaştırıyor. Hafif simli yapısı, gece kullanımı için de uygun.

Golden Rose Extreme Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Dudaklarda yanma hissi oluştursa da, kan akışını uyararak belirgin bir dolgunluk sağlıyor.

Bunun yanında, İnnova, Clinique Full Potential Lips, Avon Ultra Colour Rich Extra Plump Lipstick SPH15, Maybelline Volüme XL, Alix Avien XXL Maxılıps, Cecile Maxi Lips gibi değişik markalarda ve 20 TL ile 80 TL arası bir fiyat skalasında satışa sunulan dudak dolgunlaştırıcı rujlardan birini tercih ederek, dudaklarınızda dolgun ve seksi bir efekt yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir