Hakkımızda

Hakkımızda

28/03/2018 Yılında Yayın Hayatına Başlayan 1krem.com amacı doğrultusunda insanları faydalı bilgiler sunmak ve sağlık konusunda yardımcı olmak için kurulmuştur.

1krem.com üyelerinin kafasına takılan sorulara cevap bulması ve kadınların cilt bakımı ve güzellik konularında bilgilerini paylaşmayı amaçlamaktadır.

Sitemizde bulabileceğiniz konular; kremler, cilt maskeleri, kürler, güzellik sırları, cilt bakımı ve kadına dair herşey.

Önemli Uyarı 

1krem.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup Bu tariflerin uygulanmasından dolayı Oluşabilecek Sorunlardan 1krem.com Ailesi Sorumlu tutulamaz.

1krem.com İçerisindeki Krem ve Maskeler Kimi durumlarda kişinin daha fazla etki etmesi için malzemeleri artırması, Önerilen zaman aralıklarını kısaltması veya karışımın ciltte kalma süresini uzatması ve tarifteki doğal malzemelere karşı alerjik reaksiyonu olması sebeplerinden dolayı kişilerde ; Ters etkilere, Kızarıklık ve yanmalara ,Halsizliğe ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.  Bu gibi durumlardan dolayı 1krem.com Ve içerisindeki yazarlar sorumlu tutulamaz.