Pantomed Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Written by on Ekim 2, 2020 in Krem

Pantomed Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Pantomed KremPantomed Pomad’ın içerdiği etken madde Dekspantenol ve Klorheksidin hidroklorür’dür. Bu krem cildinizde barınan enfeksiyonu öldürür ve cildinizde ki gelişimlerini önler. Yatak araları, bacak ülseri vb. kronik yaraları, emzirme döneminde ki hanımların meme çatlaklarını, deri de oluşan iltihap ve çatlakları, yanıkları, kesici aletlerle oluşan yaraları ve çizikler dahil enfeksiyon kapma riski yüksek olan tüm yüzeysel yaraların tedavisinde kullanılır.

Pantomed Krem Nedir

Pantomed krem sıklıkla doktorlar tarafından yazılan bir kremdir. 20, 30 ve 40 gramlık tüpleri içerisinde reçete ile satılmaktadır. Pantomed krem eşdeğer kremler bulunsa da kısa sürede gösterdiği etkiler nedeni ile sıklıkla kullanılan kremlerin başında gelmektedir. Kullanım alanları ise;

Pantomed Krem Nerelerde Kullanılır

Pantomed krem ve pantomed pomad nerelerde kullanılır ve kullanım alanları ise;

Pantomed Krem Kullananların Bilmesi Gerekenler

Pantomed Krem Nasıl Kullanılır

Cilt doktorunuz Pantomed Plus’u nasıl reçetelendirdiyse uygulamayı o şekilde yapınız. Tedavi aşamasında lütfen doktorunuzun söyledikleri dışında hareket etmeyiniz. Pantomed krem kullanma şekli ise;

Pantomed Krem Yan Etkileri

Pantomed Krem ile tadaviye başladığınız süreçte; karın ağrısı, nefes darlığı, yüzünüzde ve dudaklarınızda şişlik belirtilerine rastladığınız takdirde derhal doktorunuza görünmelisiniz.  Bu yan etkiler çok nadir olarak görülmektedir. saydığımız yan etkilerden başka yan etkisi belirtilmemiştir.

Pantomed krem fiyatı

Pantomed krem reçete ile satıldığından mutlaka doktorunuz bu kremi reçete yazması gereklidir. Pantomed krem fiyatı eczanelerde 4 TL’ye satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments«